Survival Race Poznań 2019

Maj 29 - Czerwiec 2

Szanowni Wolontariusze!

Bardzo miło jest nam zaprosić Was do drużyny ponad 100 wolontariuszy, którzy będą działali podczas Survival Race w Poznaniu.

29-31.05

Biuro Zawodów

Pomoc od godzin porannych – przygotowywanie pakietów oraz obsługa zawodów

Sobota/Niedziela 1-2.06

Teren Zawodów

Obsługa biura zawodów, obsługa przeszkód oraz miasteczka. Praca w strefie finishera oraz w miasteczku dla dzieci.

KIDS – pomagamy najmłodszym survivalowcom przeżyć swoją przygodę i pokonać trasę biegu.
OBSŁUGA TRASY PODCZAS BIEGU – motywujemy uczestników podczas biegu i tłumaczymy, jak pokonywać przeszkody, ale też egzekwujemy kary – tutaj można trochę pokrzyczeć!
BIURO ZAWODÓW – rejestrujemy uczestników, wydajemy pakiety startowe i przybijamy wysokie piątki, żeby poszło im super na trasie.
FOTO i VIDEO – robimy sweet focie i kręcimy zajawkowe filmy, by zdobyć fejm i mieć ekstra pamiątki.

Spotkanie organizacyjne

Rekrutacja wolontariuszy oficjalnie rusza w lutym 2019 roku. Do końca marca możecie zgłaszać się na stanowisko lidera grupy. Lider odpowiedzialny jest za komunikację z wolontariuszami oraz potwierdzenie ich obecności na wydarzeniu. Podczas maratonu musi rozdysponować zadania wśród wolontariuszy i dopilnować aby każdy wiedział co należy do jego obowiązków

• osoby niepełnoletnie – oświadczenie wolontariusza oraz zgoda rodzica
  • osoby pełnoletnie – oświadczenie wolontariusza

Wszystkie dokumenty należy wgrać podczas zgłoszenia lub później wchodząc w panel wolontariusza -> Profil -> „i” obok wydarzenia oraz załączając odpowiednie pliki.

• ciepły posiłek,

Maj 29