Gramy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Siema!
W tym roku postanowiliśmy zagrać razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!
Nasi wolontariusze od lat pomagają na ulicach Poznania podczas finału, ale w tym trudnym okresie nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić? Z myślą o Was postanowiliśmy utworzyć ‼️ WIRTUALNĄ PUSZKĘ ‼️  dla wszystkich naszych wolontariuszy!
Pamiętajcie, że w walce o polską służbę zdrowia każda złotówka się liczy ⚠️
nasza puszka➡️ eSkarbonka ⬅️nasza puszka
Korzystanie z eSkarbonek jest szybkie, proste i bezpieczne. Na stronie eSkarbonki należy wybrać kwotę darowizny i formę płatności (karta Mastercard lub PayU), wpisać swoje imię i adres email, zaakceptować regulamin i na koniec kliknąć „Wpłać”. Następnie użytkownik jest przekierowywany na odpowiednią stronę PayU (operatora płatności w eSkarbonkach), na której należy postępować zgodnie z instrukcjami. Oprócz kart płatniczych, dostępne formy płatności to również przelew bankowy czy BLIK. Po realizacji wpłaty darczyńca zostanie przekierowany z powrotem do eSkarbonki, gdzie wyświetli się osobiste podziękowanie od Jurka Owsiaka. Na stronie eSkarbonki pojawi się też informacja o wpłacie, wraz z jej kwotą i imieniem darczyńcy.
[AKTUALIZACJA]
WOW!
Razem udało nam się zebrać, aż 310 zł! Dziękujemy za wszystkie wpłaty, które zasiliły konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

 

Podaj dalej ten wpis...Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email