Harcówka na kółkach – miejsce, w którym działamy Metodą Harcerską

Jesteśmy Szczepem Harcerskim „UNITATIS” działającym w Sulęcinku (wielkopolskie) przy Hufcu ZHP Środa Wielkopolska. Skupiamy zuchy, harcerzy, harcerzystarszych oraz wędrowników. Zbieramy pieniądze na realizację WIELKIEGO MARZENIA, czyli
zakup domu/przyczepy holenderskiej doprowadzenie do niej prądu i odprowadzenie ścieków oraz zagospodarowanie i przystosowanie wnętrza dla harcerzy.

Obecna sytuacja wygląda tak, że dzięki uprzejmości szkoły możemy organizować w niej zbiórki 3 razy w tygodniu. Natomiast nasze potrzeby są dużo większe i potrzebujemy miejsca dostępnego co najmniej 6 razy w tygodniu oraz po prostu własnego miejsca, w którym możemy na spokojnie zaplanować wszystkie działania.
Podczas Rady Szczepu uchwaliliśmy projekt „Harcówka” i uznaliśmy, że DOM HOLENDERSKI będzie najlepszym rozwiązaniem naszych problemów. Prosimy o każdą złotówkę, ponieważ mamy już dość trzymania sprzętu, dokumentacji i materiałów programowych w naszych domach. Chcemy na najwyższym możliwie poziomie działać Metodą Harcerską. Inwestycja w nas to najlepsza rzecz jaką możecie zrobić, dowodzą tego liczne działania, które możecie śledzić na:
https://www.facebook.com/ZHP.Sulecinek/

Podaj dalej ten wpis...Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email