Dziękujemy za 2018 rok!

,,Stare odchodzi, by mogło przyjść nowe! Lepsze!

Niech przyjdzie co najlepsze!”

 

Dziś ostatni dzień 2018 roku… coś się kończ, coś przemija…

Dla nas był to BARDZO aktywny rok. Pełen energii, nowych wyzwań. Cieszymy się, że byliście z nami i mamy nadzieje, że nadal trwać będziecie. 365 dni w roku to 365 dni odkrywanych codziennie kart. To podróż naszego życia, którą chcemy wspólnie z Wami odbyć.

Ponad 2 tysiące wolontariuszy działających w różnych wydarzeniach sportowych! Imprezy lokalne, wyjazdowe a nawet międzynarodowe. Fundacja Runport to właśnie Wy kochani Wolontariusze. Bez Was nie byłoby naszego sukcesu. Dziękujemy za Waszą obecność, poświęcony czas i serce, które wkładacie w pracę na rzecz innych. Tysiące zawodników, miliony uśmiechów i ręce gotowe do pracy!

Tak to właśnie dzięki Tobie robimy coś dobrego dla innych. Wyjątkowo, z pasją. Nie zawsze jest tak jak zakładaliśmy z góry, nie zawsze wszystko się udaje ale to Wy dajecie nam energię do działania, doskonalenia i odkrywania nowych, lepszych rozwiązań.

Rok 2019 zapowiada się rokiem pełnym pracy i nowych doświadczeń! Koniecznie bądź z nami! Pokaż, że zaufanie, którym obdarzają nas organizatorzy jest najlepszą inwestycją w przyszłość a co najważniejsze SUKCES!

A teraz to co najważniejsze – życzenia…

Pamiętajcie szukać pozytywów we wszystkim co robicie, co Was spotyka! Nie poddawajcie się! Realizujcie swoje postanowienia, spełniajcie marzenia! Uśmiechajcie się! Otwórzcie serce dla innych, twórzcie razem z nami społeczność, która swoją mocą, wspólną mocą potrafi zdziałać cuda!

SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY!

Fundacja Runport

Podaj dalej ten wpis...Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email