Dziękujemy za wsparcie!

W ten piękny słoneczny dzień chcemy podzielić się z Wami dobrą wiadomością…
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma Perlan Technologies Polska dołączyła do grona naszych partnerów i wsparła działalność naszej Fundacji. Cieszymy się, że dzięki Państwa firmie będziemy mogli rozwijać naszą działalność, skupioną przede wszystkim na jak najlepszej pracy naszych wolontariuszy. To właśnie oni są dla nas najważniejsi i wiemy, że inwestycja w wolontariat przyczyni się do jeszcze większego profesjonalizmu i zaangażowania w powierzone nam zadania.

Firma PERLAN Technologies Polska Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w listopadzie 1999 roku pod nazwą Agilent Technologies Poland Sp. z o.o. w ramach realizacji strategicznego planu podziału firmy Hewlett Packard. Od maja 2002 roku firma działa pod nazwą PERLAN Technologies Polska Sp. z o.o. i jest autoryzowanym dystrybutorem działu Life Science and Chemical Analysis firmy Agilent Technologies Inc. Firma PERLAN Technologies dostarcza aparaty, akcesoria oraz kompletne rozwiązania umożliwiające odbiorcom identyfikację i prowadzenie badań tysięcy substancji, określając ich skład, budowę, właściwości fizyczne, chemiczne i biologiczne, analizę komórkową, metaboliczną oraz analizę DNA i RNA.

Jeszcze raz BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMU w imieniu naszej fundacji oraz wszystkich wolontariuszy, którzy współpracują z nami przy różnych wydarzeniach sportowych, za piękny gest z Państwa strony i liczymy na dalszą, owocną współpracę!
Perlan Technologies Polska wie co dobre! 😀

Podaj dalej ten wpis...Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email