Dzień Babci i Dziadka – zaproś rodzinę na wolontariat!

21 i 22 stycznia to nic innego jak święto naszych Babć i Dziadków! Korzystając z okazji składamy im wszystkim najserdeczniejsze życzenia – niech aktywnie spędzają czas a każdy dzień przynosi uśmiech i radość życia.

Jeśli już o aktywności mowa to chcemy podzielić się z Wami naszym pomysłem. Nie ma nic piękniejszego jak łączenie pokoleń i wspólna praca na jeden cel – 11.PKO Poznań Półmaraton!

W tym celu pomyśleliśmy, że fajnie będzie jak zaprosicie na nasz Wolontariat swoje rodziny Nie tylko babcie i dziadków ale i rodziców, ciocię, wujka. Będzie to doskonała okazja do spędzenia wspólnie czasu, wymiany doświadczeń a kto wie może razem wpadniecie na genialny pomysł usprawnienia pracy na punktach żywieniowych

Pamiętajcie, że WOLONTARIAT ma łączyć a nie dzielić! Nie ma tutaj miejsca na podziały na lepszych i gorszych, wzajemne żale czy nieporozumienia. Serdecznie zapraszamy do współpracy Centrum Inicjatyw Senioralnych – z pewnością macie wśród swoich podopiecznych Seniorów, którzy chętnie dołączą do grona wolontariuszy Wolontariat – 11. PKO Poznań Półmaraton!

Podaj dalej ten wpis...Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email