Wow! Daliście czadu!

Pierwsze emocje opadły…

To był bardzo długi i ciężki dzień.
Godzina 5:00 pobudka dla wielu z nas a w głowie tysiące myśli…wiele zadań ale dla wszystkich wspólny cel – 18. PKO Poznań Maraton!

Jak to często bywa łatwo być nie może… ,, Cokolwiek człowieka spotyka – powinien zawsze się podnieść i dążyć naprzód, wciąż naprzód, przez całe życie.” Robiliśmy wszystko co w naszej mocy aby trasa biegu była bezpieczna dla wszystkich biegaczy. Każdy wiedział jakie są jego zadania i wkładał całe swoje serce aby wszyscy uczestnicy czuli że to ich dzień, ich święto, ich bieg po marzenia! Doping płynący prosto z serce, który nie jednemu dodał skrzydeł, sprawił ze uśmiech pojawił się na twarzy w chwili zwątpienia i zmęczenia. Niby nic a znaczy tak wiele! Punkty z wodą – cenniejsze od złota! Łyk a potrafi sprawić cuda! Każda wyciągnięta dłoń z kubeczkiem – WSZYSTKO DLA WAS!! Oczywiście nic samo się nie zrobi. Godziny przygotowań, wiele kilometrów pokonanych. Wszystko by osiągnąć cel- zameldować się na mecie Maratonu.

Jesteśmy tam dla Was kochani biegacze!
Ponad 400 osobowa armia WOLONTARIUSZY! Tysiące ciepłych słów w Wasza stronę, miliony uśmiechów, przybitych piątek, tony pokrojonych owoców, hektolitry rozlanych napoi, zdarte gardła, kilometry przebytych kroków, nieoceniona pomoc w słabszych chwilach – CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ???

Duma nas rozpiera ze mamy Was! Ze kolejny raz pokazaliście klasę i nie podaliście się do samego końca!!! Kochani WOLONTARIUSZE DZIĘKUJEMY!

Dołożymy wszelkich starań aby kolejne edycje biegów były jeszcze lepsze a nasza praca pokazała wysoki poziom naszego przygotowania!

18 urodziny dobiegają końca…bogatsi o nowe doświadczenia, wysokie ciśnienie, cenne rady i wskazówki nie poddajemy się i idziemy dalej!
Bo wiemy, że nasza praca ma sens i nie pozwolimy myśleć inaczej!!! Wolo rodzinko SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Na naszej stronie oraz facebooku znajdziecie pełną galerie zdjęć. Jeżeli macie jakieś prywatne zdjęcia i chcecie się nimi podzielić prosimy o kontakt e-mailowy.

Dziękujemy,

Koordynatorzy oraz liderzy Fundacji Runport.

Podaj dalej ten wpis...Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email