• To event minęło.

Wings For Life World Run

Maj 1 - Maj 6

Zapraszamy na kolejną edycję Wings for Life World Run 2018 – Poznan, Poland!
I tym razem drużyna ponad 400 wolontariuszy będzie pomagać w organizacji tego emocjonującego wydarzenia, które śledzić będzie cały świat!

Wszystko zaczęło się od prostego, lecz intrygującego pomysłu, który narodził się w trakcie przerwy w podróży na moskiewskim lotnisku: A co jeśli udałoby się poderwać do biegu cały świat? Wszystkich, wszędzie, tego samego dnia, o tej samej porze. Bieg na ogromną skalę, do końca którego wytrwa tylko jeden biegacz. Światowy bieg. Czy to możliwe? Okazało się, że tak!!!!!!!!

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt: wflwr@runport.pl/biuro@fundacjarunport.pl

Wtorek(1.05) – Sobota (5.05)

Biuro biegu – przygotowywanie i wydawanie pakietów startowych.

Szczegóły co do godzin oraz dokładnego zakresu prac zostaną przedstawione bliżej wydarzenia.

Niedziela 6.05 – dzień biegu

Obsługa punktów żywieniowych oraz biura zawodów, strefa finishera.

Rekrutacja wolontariuszy oficjalnie rusza najpóźniej dnia 30.01.2018 roku. Do końca lutego możecie zgłaszać się na stanowisko lidera grupy. Lider odpowiedzialny jest za komunikację z wolontariuszami oraz potwierdzenie ich obecności na wydarzeniu. W niedzielę będzie zarządzał grupą około 25 osób, będzie miał za zadanie dopilnować aby każdy wiedział co ma robić oraz postępował według przyjętych zadań.

Grupy zorganizowane, które chciałby pomóc przy biegu proszone są o kontakt z wflwr@runport.pl w celu ustalenia szczegółów oraz stworzenia grupy w naszym systemie tak aby każdy z chętnych wolontariuszy był razem w jednej grupie.

• imienny certyfikat potwierdzający Waszą pracę,
  • kilka niespodzianek o których napiszemy później (z głodu i z braku wody nie zginiecie – zapewniamy!)

Red Bull Polska

Poznań