• To event minęło.

Poznań Air Show

Maj 19 - Maj 20

Najbliższe Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show odbędą się w dniach 19 – 20 maja 2018 roku na terenie Portu Lotniczego Poznań-Ławica. Kolejna edycja wydarzenia to gwarancja mocnych lotniczych wrażeń i wielu naziemnych atrakcji, które bez wątpienia zapewnią piloci o międzynarodowej renomie oraz liderzy branży lotniczej i partnerzy wydarzenia.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt: biuro@fundacjarunport.pl

Piątek (18.05)

Przygotowanie wydarzenia.

Sobota (19.05)

Obszar pracy wolontariatu: przystanki autobusowe, wejście na teren pokazów, informacja, patrol, badania marketingowe, dystrybutory z wodą, podest dla osób z niepełnosprawnością, VIP, namiot pilotów, centrum prasowe oraz akredytacji

Niedziela 20.05

Rekrutacja wolontariuszy oficjalnie ruszyła dnia 20.04.2018 roku. Do końca kwietnia możecie zgłaszać się na stanowisko lidera grupy. Lider odpowiedzialny jest za komunikację z wolontariuszami oraz potwierdzenie ich obecności na wydarzeniu. W niedzielę będzie zarządzał grupą około 15 osób, będzie miał za zadanie dopilnować aby każdy wiedział co ma robić oraz postępował według przyjętych zadań.

Grupy zorganizowane, które chciałby pomóc przy wydarzeniu proszone są o kontakt z biuro@fundacjarunport.pl w celu ustalenia szczegółów oraz stworzenia grupy w naszym systemie tak aby każdy z chętnych wolontariuszy był razem w jednej grupie.

• imienny certyfikat potwierdzający Waszą pracę,
  • kilka niespodzianek o których napiszemy później (z głodu i z braku wody nie zginiecie – zapewniamy!)

Maj 19
Maj 20