• To event minęło.

19. PKO Poznań Maraton

Październik 10 - Październik 14

Szanowni Wolontariusze!

Bardzo miło jest nam zaprosić Was do drużyny ponad 900 wolontariuszy, którzy będą działali podczas 19. PKO Poznań Maratonu. W tym roku nasza Fundacja podczas samego wydarzenia jest odpowiedzialna za punkty żywieniowe, punkty z wodą oraz strefę finishera na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Środa – 10.10

Biuro Maratonu – Międzynarodowe Targi Poznańskie

Pomoc w godzinach porannych – przygotowywanie kopert, które zawodnicy otrzymają podczas odbioru pakietu startowego.

Czwartek 11.10

Biuro Maratonu – Międzynarodowe Targi Poznańskie

Pomoc w godzinach porannych – przygotowywanie pakietów startowych (worek, gąbka, …)

Sobota 13.10

Sala Konferencyjna – Międzynarodowe Targi Poznańskie

Spotkanie organizacyjne wolontariatu. Obowiązkowe spotkanie organizacyjne dla wszystkich wolontariuszy odbędzie się 13 października (sobota) w Sali Zielonej na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Spotykamy się o godzinie 9:00 w holu głównym Targów od strony dworca PKP.

Niedziela 14.10- Maraton

Punkty Żywieniowe, Punkty z H2O

Strefa finishera, wydawanie medali – strefa zlokalizowana jest na Międzynarodowych Targach Poznańskich, będzie tam pomagało ponad 150 wolontariuszy. Naszym zadaniem będzie przygotować dla zawodników wodę, izotoniki oraz owoce, które będą mogli pobrać po ukończeniu Maratonu.

Rekrutacja wolontariuszy oficjalnie rusza najpóźniej dnia 02.07.2018 roku. Do końca lipca możecie zgłaszać się na stanowisko lidera grupy. Lider odpowiedzialny jest za komunikację z wolontariuszami oraz potwierdzenie ich obecności na wydarzeniu. W niedzielę będzie zarządzał grupą około 25 osób, będzie miał za zadanie dopilnować aby każdy wiedział co ma robić oraz postępował według przyjętych zadań.

• darmową komunikację miejską podczas trwania wydarzenia,
  • ciepły posiłek na mecie po zakończeniu pracy,

PRZYJDŹ NA WOLONTARIAT Z RODZINĄ!

Serdecznie zachęcamy Was wolontariuszy do angażowania swoich rodzin  – rodzeństwa, rodziców, a nawet dziadków do udziału w wolontariacie! Współpracują z nami osoby w każdym wieku. Każdemu przydzielimy odpowiednie zadanie oraz zapewnimy niezapominaną niedzielę w rodzinnym gronie.

Wszystkie rodziny otrzymają specjalny certyfikat potwierdzający Wasz udział!

Październik 10
Październik 14