12. PKO Poznań Półmaraton

Kwiecień 10 - Kwiecień 14

Szanowni Wolontariusze!

Bardzo miło jest nam zaprosić Was do drużyny ponad 600 wolontariuszy, którzy będą działali podczas 12. PKO Poznań Półmaratonu. W tym roku nasza Fundacja podczas samego wydarzenia jest odpowiedzialna za punkty żywieniowe, punkty z wodą oraz strefę finishera na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Środa – 10.04

Biuro Maratonu – Międzynarodowe Targi Poznańskie

Pomoc w godzinach porannych – przygotowywanie kopert, które zawodnicy otrzymają podczas odbioru pakietu startowego.

Czwartek 11.04

Biuro Maratonu – Międzynarodowe Targi Poznańskie

Pomoc w godzinach porannych – przygotowywanie pakietów startowych (worek, gąbka, …)

Sobota 13.04

Sala Konferencyjna – Międzynarodowe Targi Poznańskie

Spotkanie organizacyjne wolontariatu. Obowiązkowe spotkanie organizacyjne dla wszystkich wolontariuszy odbędzie się 13 kwietnia (sobota) w Sali Zielonej na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. O dokładnej godzinie poinformujemy bliżej wydarzenia.

Niedziela 14.04- Maraton

Punkty Żywieniowe, Punkty z H2O

Strefa finishera, wydawanie medali – strefa zlokalizowana jest na Międzynarodowych Targach Poznańskich, będzie tam pomagało ponad 150 wolontariuszy. Naszym zadaniem będzie przygotować dla zawodników wodę, izotoniki oraz owoce, które będą mogli pobrać po ukończeniu Maratonu.

Rekrutacja wolontariuszy oficjalnie ruszyła dnia 10.01.2019 roku. Do końca stycznia możecie zgłaszać się na stanowisko lidera grupy. Lider odpowiedzialny jest za komunikację z wolontariuszami oraz potwierdzenie ich obecności na wydarzeniu. Podczas maratonu musi rozdysponować zadania wśród wolontariuszy i dopilnować aby każdy wiedział co należy do jego obowiązków

• darmową komunikację miejską podczas trwania wydarzenia (niedziela),
  • ciepły posiłek na mecie po zakończeniu pracy,

Kwiecień 10