11. PKO Poznań Półmaraton

Kwiecień 12 - Kwiecień 15

kSzanowni Wolontariusze!

Bardzo miło jest nam zaprosić Was do drużyny ponad 650 wolontariuszy, którzy będą działali podczas 11. PKO Poznań Półmaratonu. W tym roku nasza Fundacja podczas samego wydarzenia jest odpowiedzialna za 4 punkty żywieniowe oraz strefę finishera na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Środa – 11.04

Biuro Maratonu – Międzynarodowe Targi Poznańskie

Pomoc w godzinach porannych – przygotowywanie kopert, które zawodnicy otrzymają podczas odbioru pakietu startowego.

Czwartek 12.04

Biuro Maratonu – Międzynarodowe Targi Poznańskie

Pomoc w godzinach porannych – przygotowywanie pakietów startowych (worek, gąbka, …)

Sobota 14.04

Sala Konferencyjna – Międzynarodowe Targi Poznańskie

Spotkanie organizacyjne wolontariatu. Data może ulec zmianie – dokładne informację poda lider Twojej grupy bezpośrednio przed wydarzeniem. Na spotkaniu dowiecie się w jaki sposób należy pracować na swoim punkcie oraz poznacie swoich liderów.

Niedziela 15.04 – Maraton

Punkty Żywieniowe – cztery punkty żywieniowe, które będą rozmieszczone co około 5 km. Na każdym punkcie około 100 wolontariuszy.

Strefa finishera, wydawanie medali – strefa zlokalizowana jest na Międzynarodowych Targach Poznańskich, będzie tam pomagało ponad 150 wolontariuszy. Naszym zadaniem będzie przygotować dla zawodników wodę, izotoniki oraz owoce, które będą mogli pobrać po ukończeniu Maratonu.

Rekrutacja wolontariuszy oficjalnie rusza najpóźniej dnia 31.01.2018 roku. Do końca lutego możecie zgłaszać się na stanowisko lidera grupy. Lider odpowiedzialny jest za komunikację z wolontariuszami oraz potwierdzenie ich obecności na wydarzeniu. W niedzielę będzie zarządzał grupą około 25 osób, będzie miał za zadanie dopilnować aby każdy wiedział co ma robić oraz postępował według przyjętych zadań.

• darmową komunikację miejską podczas trwania wydarzenia,
  • ciepły posiłek na mecie po zakończeniu pracy,

PRZYJDŹ NA WOLONTARIAT Z RODZINĄ!

Serdecznie zachęcamy Was wolontariuszy do angażowania swoich rodzin  – rodzeństwa, rodziców, a nawet dziadków do udziału w wolontariacie! Współpracują z nami osoby w każdym wieku. Każdemu przydzielimy odpowiednie zadanie oraz zapewnimy niezapominaną niedzielę w rodzinnym gronie.

Wszystkie rodziny otrzymają specjalny certyfikat potwierdzający Wasz udział!

Podaj dalej ten wpis...Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someone

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
www.posir.poznan.pl